Atsauksmes

Savu uzņēmumu nodibinājām 2003.gadā. Pašos pirmsākumos, kad uzņēmuma apgrozījums vēl bija mazs, ar grāmatvedību centāmies tikt galā paši. Tomēr darbojoties tālāk savā sfērā, sapratām, ka grāmatvedībai, arī pie sākuma apgrozījuma, jābūt precīzai un kvalitatīvai.

Veicot aptaujas un interesējoties par labākajiem grāmatvedības pakalpojumiem, nonācām tieši pie SIA GKG. Tiklīdz sākām sadarboties ar grāmatvedības firmu viss sakārtojās savās vietās un lielāko izbrīnu radīja tieši viņu profesionalitāte – precizitāte, atbildība un kompetence.

Augot mūsu uzņēmumam un apgrozījumam – gadu no gada SIA GKG pārliecināja par savu kvalitāti un pārliecība par mūsu grāmatvedību – auga līdz ar mūsu panākumiem uzņēmuma attīstībā.

Gadu no gada – nu jau gandrīz 10 gadus mūs vieno savstarpēja uzticība, atbildība un precizitāte.

Dr. Lūkina acu klīnikas vadītājs, dr. Fēlikss Lūkins

Atpūtas parks „Lācītes” atrodas 150 km no Rīgas, taču esam pārliecinājušies, ka attālumam mūsdienās nav nozīme un ar grāmatvedību mums viss ir kārtībā! GKG ne tikai veic mūsu grāmatvedības uzskaiti, bet arī palīdz ar rēķinu izrakstīšanu, maksājumu veikšanu, un naudas plūsmas kontrolēšanu, tāpēc mums atliek rūpēties tikai par saviem viesiem!

Atpūtas parka „Lācītes” vadītājs Elviss Ozols

„Veloprofs” kopš sava biznesa uzsākšanas 2005.gadā šobrīd ir kļuvis par vienu no lielākajiem velosipēdu veikaliem Latvijā. Kopš pašiem pirmsākumiem esam savu grāmatvedību atdevuši GKG un varam rekomendēt to arī citiem.

Lai gan sava biznesa iesākumā grāmatvedībai nepievērsu lielu nozīmi, augot biznesam esmu sapratis, ka kvalitatīva grāmatvedība tiešām atvieglo uzņēmēja ikdienu.

SIA „Veloprofs” vadītājs Ivars Ganzburgs